весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/nezakonno_vstanovleni_kioski_u_kirovogradi.htm
Незаконно встановлені кіоски у Кіровограді будуть демонтовані. Протягом кількох тижнів працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради за допомогою аварійно-диспетчерської служби 1580 демонтували відразу кілька торговельних кіосків, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

– Один із них – кіоск фірми «Інгуша» на вулиці Преображенській, тривалий час він не працював, до того ж розміщувався у цьому місці без необхідних дозволів, - пояснив начальник спецінспекції Віктор Іванов. – Тож за дорученням міського голови Володимира Пузакова ми його демонтували. На черзі – інші кіоски цієї фірми, зокрема об'єкт на проспекті Комуністичному, який теж не працює і який теж встановлений без необхідних дозволів. До речі, саме в цих кіосках найчастіше порушується норма закону, яка забороняє продавати алкогольні напої та сигарети неповнолітнім – у цьому ми неодноразово переконувалися під час рейдових перевірок.

Також днями інспектори разом з рятувальниками демонтували ще один непрацюючий кіоск, який належить колишнім орендаторам Ковалівського парку. Нагадаємо, що міська влада має намір привести до ладу цей парк, який нещодавно повернули в управління територіальної громади, провести тут масштабну реконструкцію, аби в центрі міста з'явилося ще одне затишне й гарне місце для відпочинку кіровоградців.