весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/na_vkazivnikah_z_nazvami_vulic.htm
На вказівниках з назвами вулиць у Кіровограді розміщуватимуть портрети людей. За останні кілька місяців вулиця Пашутінська у Кіровограді значно змінила свій вигляд у кращий бік - спочатку тут поновили асфальтове покриття, а потім встановили адресні таблички з нумерацією будинків, - повідомляє канал "Кіровоград".

Це є результатом спільних дій влади й представників малого та середнього бізнесу. Незабаром оновлять адресні таблички й на будинках на вулицях Шевченка, Чорновола та Декабристів. На них буде вміщено не лише назви, номери будинків, а й портрети цих людей і короткі довідки про них.

– Вулиця Пашутінська в центрі міста вже повністю відремонтована, прибрана, на ній відновлено зовнішнє освітлення, відтепер приємно цією вулицею пройти чи проїхати, – зазначив міський голова Володимир Пузаков. – Таблички із назвою вулиці взяті за основу для виготовлення інших. Аналогічні, але в іншій кольоровій гамі ми встановимо на вулицях Шевченка, Чорновола та Декабристів.
Відповідальними за цю ділянку роботи були визначені управління міської ради, зокрема, за вулицю Тараса Шевченка – управління комунальної власності, за вулицю В'ячеслава Чорновола – управління містобудування, архітектури, екології та земельних відносин, а за вулицею Декабристів закріплено ЖЕК № 1. Замовлення на виготовлення табличок отримало рекламне агентство «Антураж-А», спеціалісти якого розробили дизайн таблички та виготовили перші їх зразки, які й були представлені учасникам наради.

Директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку міської ради Микола Цуканов, який був ініціатором оновлення улиці Пашутінської, звернув увагу присутніх на технологію виготовлення табличок, обов'язковість узгодження даних з бюро технічної інвентаризації для остаточного вивірення нумерації будинків тощо.

А директор рекламного агентства «Антураж-А» Ірина Саєнко, розповіла про встановлення перших табличок на вулиці Пашутінській та як до цього поставились місцеві мешканці: вони схвально відгукувались про таку ініціативу міської влади, подекуди самостійно демонтували старі номерні знаки, просили не оминати їхнього будинку та раділи, що на їхній оселі красуватиметься сучасна табличка. Всі побажання були враховані.

Міський голова висловив пропозицію встановити по цій вулиці стилізовані під старовину ковані ліхтарі зовнішнього освітлення, але то завдання завтрашнього дня. А сьогодні потрібно попрацювати над естетичним виглядом трьох головних вулиць у центрі міста.

У нараді взяли участь заступник міського голови - директор департаменту житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, директор департаменту економіки та фінансів Олег Лунгул, а також його заступник Оксана Марченко, начальник управління містобудування та архітектури Григорій Литвин, начальник ЖЕКу №1 Раїса Зюзь.