весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/20/chergovu_pidpilnu_azs_vijavili_spivrobitniki.htm
Чергову підпільну АЗС виявили співробітники податкової міліції Кіровоградщини. Чи то інформація про великі заробітки нафтових магнатів, чи, можливо, бажання отримати швидкі гроші без зайвих клопотів, підштовхнули невдачливого бізнесмена до нечесних заробітків. Але факт залишається фактом – сорокарічний селянин вирішив підзаробити копійчину на нафтовому бізнесі. В рідному селі, на власному обійсті він організував підпільну бензоколонку, відповідно, без необхідних дозвільних документів. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Податковими міліціонерами було вилучено з місця події дизельне паливо, електричний насос, ємності, каністри та іншу атрибутику, яка підтверджувала факт незаконної діяльності. Загальна сума вилученого майна склала майже 20 тисяч гривень. Нині триває подальша перевірка.

Взагалі з початку нинішнього року співробітниками податкової міліції припинено незаконну діяльність семи незаконних виробництв товарів народного споживання, в тому числі трьох підпільних АЗС.