весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/19/smih_gostrishii_za_shablyu_startuye.htm
Сміх гостріший за шаблю: стартує конкурс політичних гострословів. У п'ятницю, 21 травня в Україні, і у Кіровограді зокрема, стартує Всеукраїнський конкурс політичних гострословів "Сатиричні стусани". У Києві презентація конкурсу відбудеться о 12.00 біля пам'ятника Голохвастову та Проні Прокоповні (перехрестя вулиць Десятинної, Володимирської та Андріївського узвозу), а у Кіровограді – о 12:00 біля пам'ятнику першому трамваю (перехрестя вулиць Леніна та Калініна).

Перший етап конкурсу "Сатиричні стусани" присвячений діяльності одіозного міністра освіти Дмітрія Табачніка та його заступника Кулікова, який назвав студентів – учасників акцій протесту – "бидлом". Організаторами першого етапу конкурсу виступають Самоврядна Альтернатива "Наступ" та Громадянський рух "АнтиТабачна кампанія".

Про конкурс: Здавна відомо, коли ворога неможливо перемогти силою, його перемагають сміхом. Висміяний громадянами король завжди виявляється голим. І український народ у цій царині майстер особливий – навіть у найчорніші дні своєї історії рятувався сміхом. А сьогодні це особливо на часі – те, що наші можновладці творять з неймовірно серйозними фізіономіями, має викликати не лише обурення та злість, а й виступати об'єктом висміювання. Підтримуючи цю ідею, висловлену молодіжними громадськими рухами, сайт "Інша література" (www.inlit.com.ua) долучається до Всеукраїнського конкурсу політичних гострословів "Сатиричні стусани", який триватиме "безтерміново" – поки не виконає своєї історичної місії щодо оздоровлення суспільства до стану обрання ним адекватної влади))).

Майбутнім учасникам першого етапу конкурсу пропонується надсилати на інтернет-адресу: insha_literatura@ukr.net гумористичні, іронічні, сатиричні та саркастичні твори малої форми, темою яких має бути ксенофобська, антиукраїнська діяльність Табачніка у різних проявах та "коректність" у висловлюваннях його заступника Кулікова. Твори, попередньо відзначені журі, щотижня публікуватимуться на сайті "Інша література" та інших інтернет-ресурсах для обговорення читачами.

Журі розглядатиме такі жанри вербальної та візуальної творчості як:
- анекдот (народна усмішка)
- сатирична мініатюра
- коломийка (співанка, частівка)
- епіграма
- карикатура

Перший етап конкурсу планується завершити наприкінці червня – міні-фестивалем українських гострословів під Міністерством освіти чи в іншому "визначному" місці. У процесі дійства відбудеться оголошення десяти найкращих творів (по 2 в кожній номінації), публічне вручення переможцям призів, які складатимуться з книжок корифеїв сміху П.Глазового, С.Руданського, О.Вишні і одного "творєнія" Табачніка з наклейкою "Нагрузка" чи "Для здачі на макулатуру". Склад журі – Брати Капранови, Дмитро Мамчур, Сергій Коваль, Євген Манженко-"Сталкер", Віталій Кошляк

Контактний тел. 067 538 90 41 (Сергій Пантюк)

Джерело інформації дивіться тут!