весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/19/artproekt_akustichna_pjatnicja.htm
Арт-проект «Акустична п'ятниця» втретє запрошує глядачів! Наприкінці робочого тижня, у п'ятницю 21 травня 2010 року, свої двері знову відкриває Будинок вчителя та арт-проект «Акустична п'ятниця». О 19:30 вже втретє зберуться шанувальники акустичної музики. Весняний сезон арт-проекту закриватиме гурт «Закон Ома».

«Закон Ома» - кіровоградський гурт, який грає акустичну музику. Утворилася команда у складі з п'ятьох професійних музикантів у грудні 2009 року. За пів року хлопці виступили на різних концертах у Кіровограді, зокрема на фестивалі «Монотипія духу», де вперше їх побачили організатори «Акустичної п'ятниці». «Закон Ома» справив надзвичайне враження органічністю звучання музичних інструментів, майстерністю музикантів та вокалістів, романтизмом пісень.

Арт-проект «Акустична п'ятниця» - це музичне дійство, яке щомісяця у весняний та осінній сезони представляє акустичні концерти за участі різних гуртів. Цікавий антураж, приємна музика сприяють хорошому відпочинку у колі однодумців.

Авторами проекту стали Андрій Романчук та Олександр Шишацький. За їх словами, «Акустична п'ятниця» - це принципово новий підхід до організації музичних вечорів. Хлопці мають чимало ідей щодо проведення концертів та залученню гуртів. Проте це буде пізніше.

Участь у концерті за запрошеннями!

Колектив арт-проекту вдячний усім партнерам вечора. Зокрема, Генеральному спонсору музичному салону «Music Brand» за допомогу у створенні звуку та облаштуванні сцени. Також подяка Кіровоградському міському «Будинку вчителя» за надане приміщення, салону меблів «Стул і Стол», «Авторському дизайну інтер'єрів та навколишнього середовища» за допомогу у створенні антуражу концертної зали, салону краси «Егоїстка», стилісту Роману Бутовському та магазину одягу «МОТОР» у роботі з гуртом та ведучими, глянцевому журналу «ЛанруЖ», сайтам «весь Кіровоград» та «Кіровоград - бізнес» за інформаційну підтримку!

За додатковою інформацією та запрошеннями звертайтеся:
050-452-73-68 – Лідія Сиротюк (прес-секретар проекту),
066-381-94-85 – Андрій Романчук,
066-068- 910-43-40 - Олександр Шишацький