весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/18/u_comu_roci_kilkist_skoyenih_rozbiinih.htm
У цьому році кількість скоєних розбійних нападів скоротилась на 73%. Днями в УМВС області відбулося засідання колегії Управління, на якому було підбито підсумки діяльності органів внутрішніх справ протягом 4 місяців. За інформацією ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області, вперше за останні два роки у ньому взяли участь голова облдержадміністрації та прокурор області. Одними із основних питань, що розглядалися на засіданні, була робота правоохоронців по дотриманню обліково-реєстраційної дисципліни, викриття злочинів у сфері економіки.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Миколайович Ларін наголосив на тих завданнях, які ставить перед працівниками міліції керівництво держави та МВС України, а саме – кожен громадянин повинен почувати себе в безпеці і бути впевненим, що правоохоронці реагуватимуть на звернення миттєво. Такої ж думки притримується і прокурор області Геннадій Євгенович Тюрін.

Начальник УМВС в області полковник міліції Віктор Михайлович Пащенко запевнив, що робота зі зверненнями громадян і надалі знаходитиметься на особливому контролі. А працівників міліції, які недобросовісно виконуватимуть свої обов'язки, буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності аж до звільнення з ОВС. Разом з тим він піддав жорсткій критиці діяльність окремих міськрайорганів та галузевих служб. Двом керівникам райвідділів було запропоновано звільнитись із займаних посад.

Під час засідання колегії відмічено і чимало позитивних зрушень у роботі працівників міліції. Так, у 2010 році кількість скоєних розбійних нападів скоротилась на 73 відсотки, грабежів – на 29, викрадень транспортних засобів – на 45.

За окремими напрямками протидії економічній злочинності також досягнуто позитивних результатів. Загальна кількість викритих злочинів даної категорії збільшилась на 27 відсотків. Хоча в діяльності підрозділу існує ряд недоліків та прорахунків. Зокрема, є недостатньою робота по викриттю фактів хабарництва і корупції...

Більше про колегію читайте тут!