весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
У Бобринці відкрили обласний сезон змагань з мотоспорту. Протягом двох днів за нагороди Кубка імені Василя Бородая змагалися гонщики з 10 областей України, - повідомляє сайт КОДТРК.

У минулому році завдяки зусиллям фанатів мотоспорту та міської влади у Бобринці були відроджені такі популярні тут ще у радянські часи змагання. Трасу, створену у Бобринці, вже сьогодні називають однією з найскладніших та найцікавіших в Україні. У нинішньому році змагання отримали постійну назву –Кубок імені Василя Бородая ( цей мотогонщик є без перебільшення однією з легенд кіровоградського мотоспорту), а організатори турніру - міська влада, СТК «Екстрім-спорт» та «Адреналін» - доклали максимум зусиль, щоб змагання пройшли на найвищому рівні.

Яскраві емоції, драйв, вибух адреналіну були гарантовані і учасникам змагань, і численним глядачам, які продемонстрували, що мотоспорт завжди користується просто-таки шаленою популярністю.

Серед глядачів приємно було бачити велику кількість представниць прекрасної половини людства, які просто несамовито підтримували мужніх учасників змагань.

За нагороди у 6 класах змагань вели боротьбу більше 80 гонщиків з Києва, Одеси, Миколаєва, Сміли, інших міст України.

Справжньою родзинкою Кубка імені Василя Бородая стали перегони на мотоциклах з колясками у класі до тисячі кубічних сантиметрів. І потрібно було бачити безмежну радість місцевих прихильників мотоспорту, коли першими у цьому класі фінішували Петро Горбатенко та Владислав Слободенюк з Бобринця!

Одному з мотогонщиків підкорилися одразу дві вершини: кияни Олександр Онипченко переміг у змаганнях юних мотогонщиків у класах 65 та 85 кубічних сантиметрів.

У класі мотоциклів з повітряним охолодженням «чизет» не було рівних Віктору Вовку зі Сміли, у класі «Хоббі» першим фінішував В*ячеслав Доскач з Одеси, а у найпрестижнішому класі «Майстер» головний кубок завоював киянин Юрій Михальчик.

Далі Бобринець передає естафету змагань з мотоспорту Компаніївці, де 13 червня відбудеться ще одне яскраве спортивне дійство.