весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/18/priinjato_byudzhet_mista_kirovograda.htm
Прийнято бюджет міста Кіровограда! На сьогоднішній сесії Кіровоградської міської ради затверджено Кіровоградський міський бюджет на 2010 рік. Його видаткова частина складає майже 660 мільйонів гривень. Вона виросла і в цілому, і по кожній конкретній галузі, - повідомляє кореспондент сайту «весь Кіровоград».

Зокрема, найбільший ріст спостерігається в галузі медицини, видатки на яку в цьому році складуть майже 120 мільйонів гривень. Це майже на 26 % більше, в порівнянні з минулим роком.

Так само були прийняті майже всі міські програми розвитку, за виключенням транспортної програми. Керівники двох великих фракцій: «БЮТу» – Іван Марковський та «Нашої України» – Олександр Дануца, відправили цю програму на доопрацювання через її непідготовленість.

Керівник фракції «Наша Україна» Олександр Дануца зауважив: «Прийнятий цьогорічний бюджет – це продукт складного компромісу між можливим та неможливим. Консультації велися аж до самого початку сесії, і лише добра воля та здатність до компромісу міського голови, керівників фракцій та депутатів, дала можливість сьогодні місту отримати бюджет».