весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/18/cilii_arsenal_artileriiskih_snarjadiv.htm
Цілий арсенал артилерійських снарядів знешкодили піротехніки Кіровоградщини. Співробітники МНС черговий раз збирали, та знешкоджували «врожай» боєприпасів воєнних років. Цього разу саперам довелось мати справу з цілим арсеналом артилерійських снарядів та однією ручною гранатою, - повідомляє канал "Кіровоград".

Житель з села Покровське Кіровоградського району, копаючи на своєму подвір'ї зливну яму зовсім не сподівався натрапити на заржавілі боєприпаси. Втім, побачивши знахідку, чоловік не розгубився і без зайвої самодіяльності зателефонував за номером 101.

Коли ж на місце приїхала піротехнічна група її працівники за допомогою міношукача обстежили територію і виявили 8 боєприпасів. Вже коли рушили на місце підриву, їх зупинив місцевий житель і повідомив - неподалік від села у лісосмузі лежить ще ціла купа артилерійських снарядів.

Отримана інформація підтвердилася - сапери поповнили арсенал 27 боєприпасами часів ІІ -ї Світової. Ще один артснаряд знайшли жителі села Семигір'я Світловодського району. Крім цього, небезпечні предмети виявили і мешканці села Сокольники Знам'янського району. Там сапери головного управління МНС в області знайшли 33 артснаряди та 1 ручну гранату. Все це вивезли до кар'єру біля села Дмитрівка, де і знешкодили.

Взагалі ж, з початку на року на території Кіровоградщини працівниками піротехнічної групи знешкоджено 285 боєприпасів часів Великої Вітчизняної.