весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/17/zasluzhena_nagoroda__dlja_legendi.htm
Заслужена нагорода - для легенди футболу Новоукраїнщини! Нещодавно вся футбольна громадськість області та Новоукраїнського району вітала легенду Новоукраїнського футболу Олександра Степановича Кулаковського з 50-річчям. А трохи згодом, 9 травня, перед початком розіграшу Кубку району з футболу відбулася церемонія нагородження нашого славного ветерана фізичної культури та спорту найвищою відзнакою Кіровоградської обласної федерації футболу – орденом "За заслуги".

Приємну місію за дорученням президента Кіровоградської обласної федерації футболу (КОФФ) Віктора Безсмертного виконав член виконкому КОФФ Олександр Корінний. Присутні на стадіоні спортсмени тепло і щиро вітали Олександра Степановича із заслуженою нагородою, адже зі 100 присутніх спортсменів більше половини є вихованцями цього талановитого тренера, прекрасної людини та мудрого педагога!

Сказати, що Олександр Кулаковський зробив багато для розвитку футболу на Новоукраїнщині – це не сказати нічого, адже його внесок в розвиток спорту №1 в нашому регіоні є справді неоціненним. Тож недаремно Олександр Степанович став першою людиною в районі, яка удостоєна такого високого визнання.

Від імені Новоукраїнської районної федерації футболу, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, колективу Новоукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи та всіх шанувальників футбольного таланту цього Майстра своєї справи вітаємо Олександра Степановича Кулаковського із заслуженою нагородою та бажаємо подальших успіхів на тренерській ниві, міцного здоров'я, сімейного благополуччя та вдячних вихованців!

Олександр Корінний, Сайт міста Новоукраїнка