весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/17/v_selah_ne_vistachaye_vchiteliv__shkoli.htm
В селах не вистачає вчителів - школи закриваються. Відбулась ХІХ звітно-виборна конференція Кіровоградської обласної організації Профспілок працівників освіти і науки України, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У роботі конференції взяли участь 144 делегати - представники територіальних, вузівських організацій Профспілки.

Виконуючи вимоги Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», обласна організація профспілки працівників освіти і науки України та всі її структурні ланки пройшли реєстрацію в органах юстиції, набули статусу юридичної особи у складі Всеукраїнської профспілки працівників освіти і науки України.

Після легалізації обласна організація на сьогодні складається з 21 районної, 4 міських та 20 профспілкових організацій обласного підпорядкування.

Згідно статистичного звіту обласна організація нараховує 845 первинних організацій загальною чисельністю 45172 члени профспілки. За період з 2005 по 2010 рік обласна організація зросла на 1038 осіб.

Відсоток охоплення профчленством серед працюючих складає 99%, серед студентів – 98,3%, непрацюючих пенсіонерів, які перебувають на профспілковому обліку – 4047 чоловік.

Ельза Лещенко, начальник управління освіти і науки, під час свого виступу на конференції, відзначила, що праця вчителя, нарівні із лікарською та хліборобською, є чи не найважливішою серед усіх інших.

Ельза Лещенко виділила пріоритетні галузі розвитку освітньої галузі, зокрема профільну освіту та оптимізацію навчання, кінцевою метою яких має стати якісна освіта. Також вона зупинилася на проблемі закриття шкіл, що пов'язана із демографічною ситуацією та міграційними процесами на селі і наголосила на потребі залагодження даного питання.

Після звіту про роботу комітету та обговорення питань порядку денного, делегати конференції обрали головою обласної організації профспілки Світлану Скалько.