весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/17/uchasnikami_ditjachogo_festivalyu_vesnjani.htm
Учасниками дитячого фестивалю "Весняні надії" стали гості із Сербії! Родзинкою четвертого Міжнародного дитячого фестивалю «Весняні надії», що проходить у селищі Новому, стали гості із Сербії. Колектив «Гружа» порадував своєю творчістю і відвідувачів Дендропарку, де у рамках фестивалю відбувся творчий концерт, - повідомляє канал "Кіровоград".

Четвертий рік поспіль у селищі Новому проходить Міжнародний дитячий фестиваль «Весняні надії». Цього року у ньому взяли участь більше десяти дитячих колективів.

Почесним гостем фестивалю став колектив «Гружа» із Сербії. У Кіровограді вони вперше. Найбільше їх позитивно вразила гостинність кіровоградців та організація самого заходу.

Без кордонів – такий девіз організаторів фестивалю. Стосується це і місця його проведення. Щоб виступи дитячих колективів мали змогу побачити не лише глядачі селища Нового, а й кіровоградці, у Дендропарку в рамках фестивалю організували творчий концерт.

Бурхливими оплесками глядачі зустріли і творчий колектив «Гружа», який продемонстрував національний сербський колорит і в одязі, і в танцях, і в піснях.

Цього дня танцювали не лише на сцені. Під впливом талановитих виступів дитячих колективів на місці не могли втриматися і маленькі глядачі.