весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/17/30richnii_vodii_bmw_zaginuv_pislja.htm
30-річний водій BMW загинув після зіткнення з деревом. У суботу, 15 травня, в Голованівському районі на трасі Ульяновка-Миколаїв місцевим рятувальним підрозділом надано допомогу працівникам ДАІ по вилученню тіла загиблого 30-річного водія BMW з автомобіля. Загиблий не впорався з керуванням та допустив зіткнення з деревом. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС Українм в Кіровоградській обалсті.

За інформацією прес-служби, з 14 травня по 17 травня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

14.05.10 смт Онуфріївка: коротке замикання електромережі спричинило пожежу 1 тонни сіна та 32 кв м покрівлі господарчої будівлі у домоволодінні пенсіонерки.

14.05.10 м. Кіровоград, Кіровський район, вул. Курганна: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 1 кв м стелі у гаражі.

14.05.10 м. Кіровоград, вул. Московська: рятувальники допомогли пенсіонерці відкачати дощову воду з подвір'я.

14.05.10 м. Олександрія: рятувальники міста допомогли місцевій жительці відчинити двері квартири.

15.05.10 м. Кіровоград, Кіровський район, на розі вулиць Белінського та Куйбишева: виникла пожежа старих домашніх речей та 1 кв м покрівлі надвірної споруди, власник якої встановлюється. Причина події також встановлюється.

16.05.10 Долинський район, с. Ганнівка: через коротке замикання електропроводки виникла пожежа домашніх речей та 10 кв м покрівлі житлового будинку.

15.05.10 Долинський район, с. Веселі Боковеньки, парк «Веселі Боковеньки»: місцеві рятувальники допомогли адміністрації парку розпиляти та прибрати дерево, яке створювало загрозу падіння на пішоходну доріжку.

16.05.10 м. Світловодськ: необережне поводження з вогнем невстановленої особи спричинило пожежу 3 кв м домашніх речей на балконі житлової дев'ятиповерхівки. З цієї ж причини виникла пожежа 0,5 кв м сміття по проспекту Правди у обласному центрі.

16.05.10 Виявлено п'ять артилерійських снарядів часів війни у с. Покровське, Кіровоградського району та один снаряд того ж періоду у с. Семигір'я, Світловодського району. Знешкодження небезпечних знахідок заплановане піротехніками головного управління на 17 та 18 травня відповідно.

16.05.10 м. Олександрія: рятувальники допомогли комунальним службам прибрати дерево з проїжджої частини.