весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/15/nizkoyu_zahodiv_vidznachili_65tu.htm
Низкою заходів відзначили 65-ту річницю Великої Перемоги в Олександрії. До Дня Перемоги в Олександрії (Кіровоградська область) пройшло кілька заходів, - у тому числі вітання на свою адресу отримали із телерадіоефіру від громадської організації «Моя Кіровоградщина» ветерани міста й району. У подарунок для ветеранів, за інформацією сайту "весь Кіровоград", звучали пісні років війни.

Великого значення громадське об'єднання «Моя Кіровоградщина» надає патріотичному вихованню молоді і зв'язку між поколіннями. Саме тому до 9-го травня за ініціативи та фінансової підтримки Олександрійського міського осередку ОГО «Моя Кіровоградщина» відбулась ціла серія футбольних матчів. Таким чином пропагувався серед молоді ще й здоровий та активний спосіб життя. Футбольні змагання, приурочені 65-ій річниці Великої перемоги тривали протягом 3-ох днів. Так у селище Демитрово за перемогу змагались 2-ві аматорські команди. Переможці отримали у винагороду грошовий подарунок. Трохи менший, за участь у грі, дістався й переможеним.

А от у Пантаївці на знак вшанування героїв Великої Вітчизняної участь у футбольному матчі взяли діти-сироти з тамтешнього інтернату, а також учні звичайних шкіл. Для малечі громадська організація «Моя Кіровоградщина» підготувала солодкі призи. 2-во кілограмові торти отримали усі команди-учасниці.

А сьомого травня завдяки ініціативі Олександрійського міського осередку ОГо «Моя Кіровоградщина» відбулась гра республіканського масштабу. Адже участь у цих футбольних змаганнях узяли дитячі команди з Олександрії, Знам'янки, Кременчука, Комсомольська на Дніпрі й інші. 106-ть грамот і дипломів з підписом Василя Моцного, голови обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина» отримали учасники заходу. А ще – солодощі й головне – приємні враження.

Саме футбольні матчі для відзначення 65-ої річниці Великої Перемоги були обрані не випадково. 1942-го року в окупованому Києві відбувся знаменитий футбольний матч смерті. Радянські футболісти, серед яких були й гравці з «Динамо», змагались за перемогу з фашистами. 5:3 на користь наших спортсменів – таким був результат гри. Однак за цю перемогу їм довелось поплатитись своїми життями. Отож серією футбольних матчів громадське об'єднання «Моя Кіровоградщина» ще раз нагадала про подвиги, здійснені за роки війни!