весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/15/moja_kirovogradshina_privitala.htm
"Моя Кіровоградщина" привітала ветеранів! Кіровоградська обласна громадська організація «Моя Кіровоградщина», очолювана Василем Моцним привітала Ветеранів Великої Вітчизняної війни.

З ветеранськими організаціями області «Моя Кіровоградщина» співпрацює давно. Підтримка цих людей – один з пріоритетів об'єднання. І 65-та річниця Великої Перемоги ще один привід вшанувати людей, які не шкодуючи себе виборювали право своєї Батьківщини на майбутнє.

Лише у Кіровограді подарункові набори від міського й обласного осередків «Моєї Кіровоградщини» отримали близько ста ветеранів.

Серед них і Аркадій Павлович Верещагін. У війну Аркадій Павлович був льотчиком, отримав серйозні поранення. Має чисельні нагороди, зароблені мужністю й відвагою, каже вони – це усе його життя. Але коли згадує про події Великої Вітчизняної не може стримати сліз. І гостям з «Моєї Кіровоградщини», і учням школи номер 19-ть, які теж прийшли вітати сивочолого героя, бажає одного – миру й спокою у країні.

А от Валентин Миколайович Холмов у Велику Вітчизняну воював на кораблі. І досі з неприхованою гордістю на 9-те Травня одягає форму військового моряка. Війна – це пекло, говорить ветеран. І додає – не дай Боже такого пережити ще раз. В свою чергу відвідувачі з обласної організації «Моя Кіровоградщина» доземно дякували Валентину Миколайовичу. Адже саме таким людям як він нині живущі зобов'язані своїм вільним майбутнім.
Особливо приємним був візит представників громадської організації Валентину Миколайовичу Хижняку. Непросте життя суттєво підкосило здоров'я ветерана. На травневий парад він навряд чи піде. Усе ж зі справжньою військовою виправкою на слова вдячності повторює – служу Батьківщині, бо знає ціну цьому слову.

Загалом за ініціативи керівника обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина» Василя Моцного вітання з нагоди 9-го Травня отримають і вже отримали ветерани з різних районів області. Адже зв'язок поколінь має бути збереженим, а здійснені батьками й дідусями подвиги повинні бути прикладом для молоді!