весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/15/galakoncert_festivalyu_obyednayemo.htm
Гала-концерт фестивалю «Об'єднаємо дітей мистецтвом» (ФОТО!). Третій Міжнародний дитячий фестиваль «Об'єднаємо дітей мистецтвом» відбувся у Кіровограді, зібравши понад півтори тисячі дітей, півсотні колективів та вокалістів із Кіровограда, Новоукраїнки, Дніпропетровська, Кривого рогу, Броварів, а також із Сірії, Йорданії, Єгипту та Гвінеї.

За словами директора фестивалю, Олександри Ткаченко, фестиваль дуже дружній і творчий, він дозволяє учасникам і керівникам не лише змагатися у конкурсах по хореографії та вокалу, але й спілкуватися, отримувати нові знання на майстер-класах, виїжджати на спільні екскурсії і домовлятися про подальші культурні обміни. Саме тому 85% учасників фестивалю минулих років із задоволенням знову приїжджають до Кіровограду.

Організатори щиро дякують за підтримку корпорації ХХІ століття, медіа-групі «Весь Кіровоград», Державній льотній академії України, відділу сім'ї та молоді міськради, управлінню культури Кіровоградської ОДА, магазину «Світ Танцю», приватному підприємству «АВК-Антей», Студії хореографічного мистецтва «Аеліта», рекламній агенції «Антураж-А», магазинам «Барс» та «Барбі», мережі магазинів «Євротел», дизайнерам Тетяні Хріненко та Олексію Ткаченко, виробнику танцювального взуття «Маестро», Центру «Драйв», магазину «Квітка»!!!!

Фото з гала-концерту та лого спонсорів дивіться тут!