весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/15/akcija_serce_do_sercja_provoditsja.htm
Акція «Серце до серця» проводиться на Кіровоградщині вже 5 років поспіль! Всеукраїнська благодійна акція допомоги дітям з вадами здоров'я «Серце до серця» проводиться на Кіровоградщині 5 років поспіль. Акція ініційована Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» силами структурних підрозділів облдержадміністрації під координацією Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації. Організатори популяризують здоровий спосіб життя серед дітей і молоді, розвиток волонтерського руху, співчуття та допомогу оточуючим! Про це сайту "весь Кіровоград" розповіла Ірина Глобенко, головний спеціаліст управління у справах сім'ї та молоді ОДА.

Кожного року, у період проведення Акції, відбувається благодійний збір коштів, на які закуповується обладнання для дитячої обласної лікарні, за рішенням обласної медичної комісії. Діагностика на новому обладнанні проводиться безкоштовно для всіх дітей області.

Так за підсумком Акції у 2009 році Кіровоградська обласна дитяча лікарня отримала офтальмоскоп, для виявлення у дітей окремих вад зору на початковій стадії, на суму понад 65 тис. грн.

У період з січня по травень 2010 року представниками фонду, держслужбовцями, волонтерами, благодійниками підготовлено та проведено V-у ювілейну Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» допомоги новонародженим дітям з різними вадами здоров'я. Було організовано більше 20-ти масових обласних заходів. За результатами проведеної роботи Кіровоградська область планує зібрати до 100 тисяч гривень і купити обладнання в реанімаційне відділення для догляду за недоношеними немовлятами!

Таким чином, кожного року для маленьких мешканців Кіровоградської області збільшується можливість пройти безкоштовне діагностування з використанням сучасного обладнання, подолати хвороби та вибороти життя!