весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/14/v_kirovogradskii_oblasnii_likarni.htm
В Кіровоградській обласній лікарні відтепер є унікальна операційна. На принципово новому рівні запрацює тепер гінекологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні: для його потреб придбано сучасне лапороскопічне обладнання, причому йдеться про першу операційну такого типу в Україні, - повідомляє сайт КОДТРК.

Боже благословення плюс руки лікарів-професіоналів – і відступить будь-яка хвороба. Хоча окрім золотих рук фахівців-медиків з обласної лікарні, завдання підвищеної важкості в темі охорони здоров'я відтепер бере на себе і розумна техніка 21-го сторіччя.

Лапороскопічний комплекс раніше активно використовувався в цьому закладі в абдомінальній хірургії, а з сьогоднішнього дня пішов відлік нових серйозних операцій, в яких ще одна така установка покаже себе на повну силу.

Важливо знати, що подібна техніка особливо корисна під час діагностичних операцій, коли етіологія болю є невизначеною. Взагалі ж, у малоінвазійних технологій велике майбутнє, і масу діагнозів відтепер можна лікувати з меншими ускладненнями і більшими шансами на скоріше одужання.

Взагалі, обласна лікарня зберігає непогані темпи оновлення, у відділеннях йдуть ремонти, заклад мобільно осучаснюється, і ця тенденція, особливо в період кризи, багато чого варта.