весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/14/teatr_tancyu_v_gostjah_u_kazki_otrimav.htm
Театр танцю «В гостях у казки» отримав гран-прі на Міжнародному конкурсі! Народний художній колектив України театр танцю «В гостях у казки» знаний у багатьох країнах світу. Його вихованці полонили своїм мистецтвом Росію, Латвію, Грузію, Білорусію, Болгарію, Польщу, Македонію, Туреччину, Угорщину, Австрію, Італію, Чехію, Німеччину.

Зовсім нещодавно тур Угорщина-Австрія-Італія з незабутніми враженнями від Будапешту, Вени, Риму та Венеції і фейєрверком емоцій від перемоги на фестивалі «Адріатичне море – 2009»… І ось знову, з 27 березня по 4 квітня, виїзд на Міжнародний конкурс-фестиваль до Чехії «Свято весни-2010».

Саме на цьому високому форумі мистецтв театр танцю «В гостях у казки» був удостоєний високої честі отримати Гран Прі серед 20 колективів-учасників із різних країн світу. До речі, за всю історію проведення цього конкурсу, а це був уже 24-й конкурс, театр танцю «В гостях у казки» став четвертим колективом, що отримав Гран Прі. Про це журналу "Ланруж" розповіла Аліна Русул, методист театру "В гостях у казки".

За її словами, колектив став переможцем у трьох номінаціях «народна хореографія», «народна стилізація», «сучасний танець» і у «двох» вікових групах «молодша» та «старша». Отож, діти привезли додому до рідного Кіровограда 5 кубків та 5 дипломів! Як сказав директор фестивалю: «Ніхто ще стільки нагород на нашому конкурсі не брав!» З цією перемогою колектив виграв поїздку до Франції із сольним концертом у Парижі в Дісні Ленді . З перемогою привітав особисто Посол України в Чехії.