весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/14/smsrozsilka__nova_posluga_vid.htm
SMS-розсилка» – нова послуга від «Київстар Бізнес»! «Київстар» надає можливість своїм бізнес-клієнтам зручно та економно інформувати своїх клієнтів, співробітників і партнерів за допомогою нової послуги «SMS-розсилка».

Відтепер бізнес-клієнти «Київстар» мають можливість підключити послугу «SMS-розсилка» та здійснювати централізоване інформування, нагадування, вітання своїх партнерів, клієнтів і співробітників через зручний web-інтерфейс системи самообслуговування «Мій Київстар» та переглядати статистику щодо розсилок.

Підключення послуги та створення альфанумеричного імені (ім'я замість номеру) – безкоштовне. Щомісячна абонентна плата за користування послугою становить 50 грн. Вона повністю стягується на наступний день після підключення послуги «SMS-розсилка», а згодом – першого числа кожного календарного місяця.

Мінімальний щомісячний обсяг відправки SMS – відсутній. Вартість SMS-повідомлення залежить від напрямку відправлення та сумарної кількості доставлених повідомлень. Так, максимальна вартість одного SMS становить 0,13 грн. на номери мережі «Київстар» і 0,18 грн. – на номери інших операторів України. Клієнт сплачує тільки доставлені текстові повідомлення. Чим більше SMS було відправлено клієнтом, тим дешевше коштують наступні повідомлення упродовж календарного місяця.

Підключити послугу «SMS-розсилка» представники малого і середнього бізнесу та корпоративні клієнти, можуть у Центрах обслуговування абонентів «Київстар». Координатори великих підприємств мають звертатися у відділ по роботі з бізнес-клієнтами. Надалі зареєстрований координатор від імені клієнта може управляти розсилкою через web-інтерфейс системи самообслуговування «Мій Київстар». Відправлення повідомлень відбувається з спеціально виділеного для тарифікації послуги віртуального номера, при цьому отримувач SMS-повідомлення має можливість бачити не абонентський номер, з якого надіслано повідомлення, а саме альфанумеричне ім'я.

Бізнес-клієнти, користувачі послуги «SMS-розсилка», можуть самостійно планувати розклад розсилок: повідомлення будуть відправлені в певний день і в певний час, згідно із вказаним розкладом. Текст SMS-повідомлень може бути сформований як латиницею, так і кирилицею. Швидкість розсилки становить 3000 повідомлень на годину.

Клієнти, які підключилися до послуги «SMS-розсилка», несуть всю відповідальність за зміст відправлених повідомлень. Розсилка повинна здійснюватися виключно по номерах абонентів, які попередньо дали згоду на отримування такого роду повідомлення від клієнта!

Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості послуг без урахування ПДВ.
Послуга «SMS-розсилка» від «Київстар Бізнес» дозволить клієнтам легко інформувати широку аудиторію та суттєво економити на іміджевих комунікаціях, пише "весь Кіровоград"