весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/14/na_kirovogradshini_nemaye_trudnoshiv.htm
На Кіровоградщині немає труднощів з виплатами пенсій та державних допомог. Сьогодні керівники всіх областей України, у тому числі й Кіровоградської, звітували про стан виплат пенсій та державних допомог, розмір яких з 1-го січня збільшився, - повідомляє канал "Кіровоград".

Відслідковував ситуацію Володимир Семиноженко, віце-прем'єр з гуманітарних питань. Його увага була зосереджена на тих областях, де є певні труднощі із виплатами. Кіровоградщина ж до числа таких не входить.

Завдяки сучасним можливостям техніки керівник усіх областей провели віртуальну зустріч з Володимиром Семиноженком та його колегами з Кабміну. На порядку денному єдине питання – стан виплат пенсій та державних допомог, які збільшились у розмірі, з урахуванням підвищення прожиткового мінімуму. На перше січня він становив 695-ть гривень, 1-ого квітня сума добігла 706-ти гривень. Підвищення прожиткового мінімуму передбачається й надалі.

А тим часом віце-прем'єр Володимир Семиноженко з'ясовував, чому у деяких областях відзначається затримка у розрахунках. Заступнику голови кіровоградської облдержадміністрації звітувати не довелось. У нас в області усе йде за планом.

Те ж саме стосується і державних допомог – виплата буде здійснена без затримок.

Тим же областям, де із виплатами є певні труднощі, урядовці виділили лічені дні, щоб питання було вирішене.