весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/14/minimalna_pensiina_viplata_zrostatime.htm
Мінімальна пенсійна виплата зростатиме у кілька етапів. Про перерахунки до пенсій та різних видів державної допомоги говорили вчора на прес-конференції за участю керівників головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області та головного управління соціального захисту населення облдержадміністрації, - повідомляє канал "Кіровоград".

Протягом 2010 року мінімальна пенсійна виплата зростатиме у кілька етапів, і з 1-го грудня складатиме 734 гривні. Оскільки перші два підвищення мали відбутися в січні та квітні, Пенсійний фонд почав здійснювати перерахунок пенсій, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Він торкнеться понад 275 тисяч пенсіонерів області. Доплату до отриманих раніше виплат вони отримають вже у цьому місяці.

Разом з пенсіями зросли і розміри державної допомоги сім'ям з дітьми, інвалідам дитинства та дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім'ям. Протягом року поступово збільшуватиметься і прожитковий мінімум на одну особу. Усі перерахунки, пов'язані з підвищенням соціальних виплат, обіцяють завершити до 1-го липня.