весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/vchora_medsestri_kirovogradshini_vidznachili.htm
Вчора медсестри Кіровоградщини відзначили своє професійне свято. Вчора своє професійне свято відзначали люди особливої професії, яка, навіть, назву має незвичайну. Це медичні сестри, або ж сестри милосердя, як ще називають цих медпрацівників. Дата 12-го травня для вшанування медсестер всього світу не випадкова. Саме цього дня у 1820-му році народилась в одній з англійських аристократичних родин Флоренс Найтінгел. Жінка першою надала уваги цій професії, написала посібник про правила догляду за хворими. А у Кримську війну Флоренс Найтінгел організувала першу в історії службу сестер милосердя. І, хоч розуміння серед своїх сучасників не знаходила, вона продовжувала працювати, доглядаючи хворих і навчаючи усіх бажаючих цій нелегкій справі. А сьогодні в Кіровограді вітали послідовниць Флоренс Найтінгел – медичних сестер з усієї області, - повідомляє канал "Кіровоград".

Нині на Кіровоградщині лікують людей понад 10-ть тисяч медиків. І саме медсестри складають більшість у цій великій когорті борців за здоров'я. У день свого професійного свята вони отримували вітання від керівників області. Заступник голови облдержадміністрації Людмила Давиденко, звертаючись до медсестер з поздоровленнями озвучила для них важливі новини. Праця цих людей вже в цьому році буде оплачуватись краще.

Пообіцяв підтримку галузі в цілому, й самих сестер милосердя, зокрема, і Яків Бондар, заступник голови обласної ради.

Традиційно на урочистостях відзначили кращих серед кращих грамотами й подяками і від обласної влади, і від управління охорони здоров'я. Його начальник Лариса Андреєва подякувала колегам за їх професіоналізм і, особливо, за людяність, яка так потрібна хворому для одужання.

Крім того сьогодні підсумували результати конкурсу серед ФАПів. Їх працівники з різних районів отримали грошові винагороди.