весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/maibutnye_za_kompyuternimi_tehnologijami.htm
Майбутнє за комп'ютерними технологіями. Делегація комунальників Кіровоградської області відвідала Вінницю. Ще про один досвід вінничан, який викликав зацікавленість наших фахівців пише сайт КОДТРК.

Успішне впровадження прозорого офісу та сучасних технологій у приміщенні Вінницької міської ради - не єдиний здобуток. Аналогічна сучасна система функціонує і в міському бюро технічної інвентаризації. Саме ця установа є одним із лідерів утворення довжелезних черг. У Вінниці цю проблему теж вирішили. Прозорий офіс та електронна система реєстрації громадян на прийом тут діє за тим же принципом, що й у міськвиконкомі.

Найбільше ж кіровоградську делегацію цікавили сучасні комп'ютерні програми, що застосовуються зокрема на комунальному підприємстві «Вінницяміськтеплоенерго». Так, у електронному варіанті тут створена схема теплопостачання міста. На ній уся необхідна для тепловиків інформація: сітка, характеристика мережі, гідравлічні розрахунки. Завдяки їй, наприклад, у випадку повідомлення про порив, спеціалісти досить легко і швидко можуть зорієнтуватися і знайти найкоротший шлях доступу до будь – якої ділянки.

Ефективне використання комп'ютерних технологій дійсно полегшує життя та роботу не лише пересічним громадянам, а й комунальникам. Тому Віктор Андреєв запевняє, що саме за впровадженням такого прогресивного для нас досвіду - майбутнє і органів місцевого самоврядування, і комунальних підприємств області.