весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/komunalniki_gotuyutsja_do_roboti.htm
Комунальники готуються до роботи в осінньо-зимовий період. Виконуючий обов'язки першого заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Микола Мездрін взяв участь у селекторній нараді з питань підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 років, яку проводив Міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У селекторній нараді також взяли участь начальник головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Андрєєв, міський голова Олександрії Олексій Скічко, секретар Світловодської міської ради Віктор Юшко, заступник Кіровоградського міського голови Віктор Кухаренко, начальник державної житлово-комунальної інспекції в області Сергій Снісаренко, керівники теплопостачальних підприємств області.

На початку наради Міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов повідомив, що у Державному бюджеті на 2010 рік передбачено ресурси на вирішення проблем житлово-комунальної сфери регіонів у сумі – 1 млрд. 100 млн. грн. Основна частина цих коштів передаватиметься обласним державним адміністраціям переважно на реалізацію Програми реформування житлово-комунального господарства та завдань, визначених Законом України «Питна вода».

Перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич поінформував представників областей про стан розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії.

Зважаючи на низький рівень розрахунків окремих територій за природний газ, Юрій Хівріч нагадав, що на селекторній нараді, яку проводив на початку цього тижня Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, перед регіонами поставлено завдання до 1 червня поточного року довести рівень розрахунків за природний газ до рівня 80%. На сьогодні цей показник по Україні у середньому складає 76%. Загалом підприємства теплокомуненерго заборгували за спожите блакитне паливо близько 7 млрд. грн. Юрій Хівріч також констатував значне зниження рівня розрахунків населенням за тепло, що наразі становить 84%.

З огляду на такий стан справ, Міністр житлово-комунального господарства України Олександр Попов звернувся з вимогою активізувати роботу по збільшенню рівня розрахунків за природний газ теплопостачальними підприємствами, а також доручив взяти під пильний контроль кожне проблемне підприємство, проаналізувати причини заборгованості за спожиті енергоносії та шляхи її погашення, вжити вичерпних заходів з метою забезпечення своєчасного початку опалювального сезону 2010-2011 року.

Сергій Зімін, заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України, підбиваючи підсумки з проведення заходів з благоустрою територій міст та селищ, відзначив, що загалом в державі реалізовано досить великий об'єм зазначених робіт. Він також поінформував, що згідно із дорученням Віце-премєр-міністра Віктора Тихонова всеукраїнська акція з благоустрою стає постійною, без будь-яких термінів.