весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/kinoteatr_zorjanii_zaproshuye.htm
Кінотеатр «Зоряний» запрошує! З 13 по 19 травня в кіровоградському кінотеатрі "Зоряний" транслюватимуться такі фільми.

Великий зал

Світова прем'єра, пригоди, бойовик «Робін Гуд». Сеанси: 12.50, 15.30, 18.10, 20.45.

Сюжет.
Після загибелі Річарда Левове Сердце по дорозі до Англії з Хрестового походу, стрілець королівського війська Робін Лонгстрайт дезертирує з армії разом з друзями. Взявши чуже ім'я, він повертається на батьківщину і прямує до Ноттінгему, щоб виконати обіцянку, яку дав вмираючому лицареві. Тут він знайде новий будинок і сім'ю, битиметься з тими, хто бажатиме віддати Англію французькій владі і почне свій шлях до того, щоб стати тим самим Робіном Гудом із Шервуда.


Фантастика, бойовик «Залізна людина - 2». Сеанси: 11.00.

Сюжет.
Світ знає, що мільярдер-винахідник Тоні Старк супергерой Залізна людина. Під тиском з боку уряду, преси та громадськості щоб той передав технологію військовим, Тоні не хоче розголошувати секрети броні Залізної Людини, тому що він боїться, що інформація піде в чужі руки. З Пеппер Поттс і Джеймсом Роудсом, на його боці, Тоні знаходить нових союзників і протистоїть новим, ще більш потужним силам.

Малий зал

Фантастична мелодрама «Сутінки». Сеанси: 13.40, 16.00, 18.20, 20.30.

Сюжет.
Сімнадцятирічна дівчина Бела переїжджає до батька в невеліке містечко Форкс. Вона закохується в загадкового однокласника, який, як виявилось, походить з сім'ї вампірів, що відмовилися від нападів на людей. Закохатися у вампіра. Це страшно? Це романтично, це чудово і болісно, але це не може закінчитися добром, особливо у вічному протистоянні вампірських кланів, де щонайменша відмінність від тих, що оточують, вже перетворює вас на ворога.

Довідки за телефоном:22-08-56 та на www.krkino.at.ua