весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/jak_spilkuvalisja_mitni_ustanovi_ta.htm
Як спілкувалися митні установи та громадськість? 12 травня 2010 року відбулася розширена телефонна конференція, яку провів перший заступник Голови Державної митної служби України Анатолій Гутник. Під час наради у прямому ефірі розглядалися проблемні питання, що виникають у суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. В конференції прийняли участь керівники Центрального апарату Держмитслужби та 75 митних установ, голови Громадських рад при митницях, регіональні представники бізнесу та засоби масової інформації. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Як повідомив Анатолій Гутник, Держмитслужба за січень-квітень 2010 року перерахувала до бюджету близько 24 млрд.грн. та визначила стратегічні напрямки своєї роботи, а саме: забезпечення достовірності декларування, створення єдиних підходів у роботі в усіх митних органах по всій території України та підвищення відповідальності митників за вчинення службових правопорушень.

Кіровоградський регіон також прийняв участь у цієї конференції. Керівництво митниці, голова Громадської ради та суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності мали можливість у прямому ефірі спілкуватися по нагальним проблемам.