весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
Всеукраїнський турнір з дзюдо відбувся у Голованівську. Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, який відбувся 9 травня у Голованіську Кіровоградської області, зібрав 210 спортсменів різних вікових груп.

Як розповів сайту «весь Кіровоград» журналіст Євген Савранський, серед спортсменів 18 вихованців представляли кіровоградську ДЮСШ №3.

Переможцями та призерами стали спортсмени тренера-викладача Володимира Долгіх: Іван Козловський – І місце, Данило Парамон – І місце. Друге місце посів Павло Гориленко. П'ятеро його дзюдоїстів стали третіми у своїх вагових категоріях – Олександр Болілий, Олександр Чистальов, Григорій Корецький, Мансур Георгашвілі, Владислав турка. Підопічний Тетяни Кравцової Олександр Олійник посів ІІ місце.

Рейтинг спортивних подій квітня, що його Євген Савранський підготував для журналу «Ланруж», читайте тут