весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/13/236_karasiv_nezakonno_vilovili_v.htm
236 карасів незаконно виловили в один день на річці Вись на Новомиргородщині. Таку інформацію сайту "весь Кіровоград" надала Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області.

На річці Вись, біля села Кам'янка Новомиргородського району, фахівцями інспекції було виявлено та затримано місцевого жителя, який здійснював вилов риби в заборонений нерестовий період забороненими знаряддями лову – сітками у кількості 14 одиниць. Порушником було незаконно добуто 146 карасів, 2 лина та 2 плотви, чим завдано шкоду рибним запасам у розмірі 816 гривень.

У цей же день на річці Вись, було затримано 2-х мешканців смт Ротмістрівка Смілянського району Черкаської області, які здійснювали незаконний вилов риби з гумового човна в заборонений нерестовий період, забороненими знаряддям лову – сітками. Порушниками незаконно добуто 90 карасів, 1 окуня та 1 рака, чим завдано шкоду у розмірі 465 гривень. Матеріали передано для розгляду до правоохоронних органів.

Випадки вилову риби у нерестовий період забороненними знаряддями лову (сітками) виявлено і на річці Бешка, біля села Нова Прага Олександрійського району. На порушників складено протоколи, які направлено на розгляд до суду.

Читайте також:

На річці Синюха, що на Кіровоградщині, ловлять браконьєрів із сусідніх областей.