весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/12/v_kirovogradi_vidbuvsja_blagodiinii.htm
В Кіровограді відбувся благодійний концерт в рамках акції "Від серця до серця"! У рамках Всеукраїнської благодійної акції «Від серця до серця» в Кіровоградській обласній філармонії відбувся благодійний концерт, присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, - пише kr-admin.gov.ua.

Почесними гостями концерту були вихованці музичної школи «Ренесанс» міста Бремен (Німеччина). Юні музиканти показали високий рівень володіння не лише сучасними музичними інструментами, а й класичними, зокрема фортепіано та саксофоном. З особливим захопленням публіка сприйняла українську народну пісню «Ніч яка місячна», у виконанні «Ренесансу». А от ще одна пісня, «Катюша», стала логічним переходом до теми 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, адже саме цій даті був присвячений концерт. Учасники концерту та глядачі вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули у роки Великої Вітчизняної.

Ансамбль «Конвалія» виконав танцювальне попурі на пісні часів Великої Вітчизняної війни. Ще одним учасником хореографічної частини концерту був ансамбль «Час-Пік». Хор «Елегія» Кіровоградської загальноосвітньої школи №3 зачарував глядачів своїм мелодійним співом, виконавши гімн Кіровограда. Не менш чарівно і майстерно демонстрували своє вміння співати вокальна група «Антарес» та колектив німецького культурного центру «Розвиток» «Гльокляйн».

Концерт відбувся за підтримки управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації. Начальник управління Сергій Пастернак зазначив, що вже 7 років поспіль на Кіровоградщині проводиться благодійна акція «Від серця до серця». За результатами минулорічної акції Кіровоградська область посіла 11 місце по Україні, зібравши більше 65 тисяч гривень. Цього року планується зібрати 100 тисяч гривень, які будуть направлені на придбання медичного обладнання для реанімаційного відділення пренатальної (допологової) хірургії дитячої обласної лікарні. Завдяки цьому обладнанню рівень медичної допомоги, що надається новонародженим та недоношеним дітям, значно зросте. Сергій Пастернак подякував усім небайдужим: меценатам, волонтерам та організаторам акції, керівництву облдержадміністрації, і кожному присутньому в залі зокрема, за розуміння, підтримку та безпосередню участь в акції.

Фото Олега Шрамка дивіться тут!