весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/12/na_kirovogradshini_vikrito_pidpilnii.htm
На Кіровоградщині викрито підпільний «Лас-Вегас»! Доки урядовці та депутати вирішують долю грального бізнесу – де і як розміщувати гральні зони, в одному з райцентрів Кіровоградської області місцевий бізнесмен створив Лас-Вегас у себе в обійсті. Подалі від ока правоохоронців, у своєму приватному домоволодінні, він встановив 5 гральних автоматів та налагодив гральний бізнес, пише Р.К.С. з посиланням на Прес-службу ДПА

Співробітниками податкової міліції Кіровоградської області встановлено факт порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», що стосується незаконної діяльності залу гральних автоматів. Гральні автомати вартістю близько 110 тисяч гривень опечатано та вилучено до вирішення питання по суті. Відповідно до вимог зазначеного закону, на підприємця чекає штраф до 5 мільйонів гривень. Чи ж варто було так ризикувати?..

Загалом з початку введення в дію зазначеного закону співробітниками податкової міліції ДПА у Кіровоградській області виявлено 20 фактів проведення азартних ігор, вилучено більше 170 одиниць грального обладнання, з яких 107 гральних автоматів, на загальну суму майже два мільйони гривень.