весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/12/kirovogradska_oblast_u_seredini.htm
Кіровоградська область у середині "турнірної таблиці" по прибиранню довкілля. Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 777-р від 31.03.2010 було передбачено проведення у квітні-травні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Епіцентрами акції стали, звичайно, суботники, які пройшли у другій половині квітня по всій Україні.

За інформацією директора департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської міськради Віктора Кухаренка термін акції продовжено, зокрема ряд заходів стануть постійними. Отже, підприємствам та організаціям, які не взяли участі у суботнику (а таких в Кіровограді більше трьох десятків), буде визначений певний обсяг робіт у сфері благоустрою, озеленення та прибирання, які треба буде зробити. За дорученням міського голови, Володимира Пузакова, департамент ЖКГ найближчим часом розпочне активну роботу у цьому напрямку.

За підсумками першого та другого етапів акції «За чисте довкілля» Кіровоградська область знаходиться, так би мовити, у середині турнірної таблиці, а от найгірше показали себе Івано-Франківська, Миколаївська та Запорізька області, пише "весь Кіровоград"