весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/12/kirovogradska_oblasna_rada_priinjala.htm
Кіровоградська обласна рада прийняла бюджет на 2010 рік! Сьогодні відбулась чергова сесія Кіровоградської обласної ради. На початку зареєструвалися 69 депутатів. Перед тим, як перейти до розгляду питань Віктор Окаєвич, депутат обласної ради від фракції «БЮТ» виступим перед депутатами із зверненням.

У зверненні депутати від БЮТ вимагали поставити першим у списку до розгляду питання про звернення до Верховної Ради України стосовно Чорноморського флоту (згідно списку питання 25), врахувати пропозиції фракції БЮТ стосовно бюджету та припинити тиск на депутатів намагаючись переформувати більшість.

Розгляд питання Чорноморського флоту викликав запальну дискусію, частина депутатів не мали намір його розглядати, ані окремо, ані списком. І лише після прохання Сергія Ларіна, голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, дискусії припинилися, питання Чорноморського флоту відійшло на задній план. Сергій Ларін зауважив, що нині для Кіровоградщини першочерговим завданням є прийняття бюджету.

Депутати погодились і проголосували. За прийняття бюджету проголосували 57 депутатів.