весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/12/den_peremogi__u_legendi_kirovogradskogo.htm
День Перемоги – у легенди кіровоградського футболу. Напередодні свята Великої Перемоги директор Футбольного клубу «Зірка» Олександр Погрінчук разом з начальником відділу фізкультури та спорту Кіровоградської міської ради Олександром Куценком та головою Кіровоградської обласної федерації футболу Віктором Безсмертним завітали в гості до заслуженого тренера України з футболу, учасника Великої Вітчизняної війни Віктора Михайловича Третьякова, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

В цей день від гостей для Віктора Михайловича звучали найщиріші вітання та побажання здоров'я і довголіття. Також легендарний кіровоградський футболіст та тренер отримав Почесну грамоту та щирі вітання від голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна, а також медаль від Федерації футболу України.

Нагадаємо, що 86-річний Віктор Третьяков був першим наставником таких відомих кіровоградських футболістів як Валерій Поркуян – бронзовий призер Чемпіонату світу 1966 року, Володимир Вєрємєєв та Михайло Михайлов – володарі Європейських кубків чемпіонів, а також Олександра Кириченка та багатьох інших.

Та найпершу свою значну спортивну перемогу він здобув в якості футболіста у складі «Зірки» у 1953 році, коли наша команда стала володарем Кубка України.