весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/prograshem_zirki_zavershivsja_chergovii.htm
Програшем «Зірки» завершився черговий домашній матч. На своєму полі наші футболісти не змогли здолати середнячка турнірної таблиці - київське «Динамо - 2», - пише канал "Кіровоград".

Спроби продемонструвати свою перевагу та нав»язати свою гру, з перших хвилин поєдинку демонстрували обидві команди. Втім, підкріпити старання результатом вдалось лише киянам і лише один раз. На 18 – ій хвилині Вадим Родина добив головою подачу з кутового – м»яч влучив прямісінько у сітку наших воріт.

Незважаючи на нерадісний для кіровоградців початок, усю другу половину першого тайму «Зірка» намагалась виправити ситуацію, але захист суперників здолати так і не змогла. Після перерви наша команда робила спробу за спробою пробитись до воріт «Динамо - 2» і мала дійсно не один момент, коли можна було не тільки зрівняти, а й відкоригувати рахунок на свою користь, Втім, єдиний раз, коли м»яч таки опинився у воротах гостей, арбітр зафіксував офсайд. До завершення гри рахунок на табло змінити так і не вдалось. У підсумку - 0:1 на користь киян.