весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/odna_tisjacha_dvisti_sim__taka_oficiina.htm
Одна тисяча двісті сім - така офіційна цифра ВІЛ-інфікованих на Кіровоградщині. Про це під час прес-конференції, яка приурочена Всесвітньому дню пам'яті людей, що померли від СНІД, розповів Олександр Александров – регіональний представник Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

За інформацією сайту "весь Кіровоград", цьогоріч у нашому місті День пам'яті людей, що померли від СНІД, пройде у рамках Всеукраїнської акції «Знати – недостатньо, постарайтеся зрозуміти!»

Акція включатиме флеш-моб, що відбудеться у п'ятницю 14 травня на головній площі Кіровограду, та фото-виставку "Позитивне життя" у галереї Андрія Кадигроба, а також вечірку у клубі "Провокатор" у суботу 15-го травня та створення "Полотна пам'яті" у неділю, 16 травня у Дендропарку.

Олександр Александров, а також його колеги Аліна Ярославська та Наталя Ісаєва розповіли журналістам, що на сьогодні більшість людей вже знають всю потрібну інформацію про ВІЛ та СНІД, але акція - зайвий метод наголосити на тому, що цю проблему потрібно розуміти і ставитися до неї з максимальною увагою та розумінням.

За більш детальною інформацією
Ви можете звертатися до Олександра Александрова
за номером 0958910379, або писати йому: kovlgv@ukr.net