весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/kirovogradski_veterani_zustrilisja.htm
Кіровоградські ветерани зустрілися з Президентом у Києві! Ветерани Великої Вітчизняної війни – представники Кіровоградської області взяли участь в урочистостях з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, які відбулися у столиці України – місті-герої Києві, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Президент України Віктор Янукович та вище керівництво Держави зустрілися в Українському домі з Героями Радянського Союзу, повними кавалерами ордена Слави, особами, нагородженими чотирма і більше медалями «За відвагу» та ветеранами війни.

Делегацію Кіровоградської області представляли голова обласної Ради Кіровоградської обласної організації ветеранів України Василь Костянтинович Єфіменко, голова Знам'янської районної організації ветеранів, учасник бойових дій Петро Михайлович Рубан, голова Маловисківської районної організації ветеранів, учасник бойових дій Олексій Степанович Гончаров, голова Світловодської міської організації ветеранів, учасник бойових дій – Фисун Яків Михайлович.
Звертаючись до ветеранів, Президент наголосив, що для нього велика честь бути разом з ними. «Вклоняюся вашій мудрості, силі духу, вірі в майбутнє», – сказав Віктор Янукович.

– «Ваша сила та ваш приклад вчать нас не зважати на перешкоди та не лякатися негараздів», – наголосив Глава держави, зауваживши, що ветеранам під час битв було незрівнянно важче, аніж нині владі у боротьбі з кризою та наслідками бездіяльності попереднього уряду.

– «Ви вистояли і відродили могутню країну. Разом з вами ми відродимо нову Україну і змусимо весь світ поважати нас», – упевнений Президент.

Під час зустрічі Глава держави розповів ветеранам про заходи, які вживаються для покращення їхнього життя, зокрема, про підвищення пенсій, допомоги інвалідам війни, про придбання державою житла та автомобілів для них.

– «Підвищення рівня життя ветеранів – постійний пріоритет державної влади», – підкреслив Віктор Янукович.
Президент також зазначив, що вимагає від влади усіх рівнів не обмежуватися лише святкуванням 9 Травня, а щоденно посилювати увагу та турботу до героїв Великої Вітчизняної.

– «Мені не по дорозі з тими, хто дев'ятого травня святкує Перемогу, а десятого вже забуває про неї та про ветеранів», – зауважив Глава Держави.

Президент подякував ветеранам за подарований мир та особисто вручив їм державні нагороди. Відповідно до Указу Президента України №591 від 8 травня 2010 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Перемоги» ордени Богдана Хмельницького III ступеня від Глави Держави отримали Гончаров Олексій Степанович та Рубан Петро Михайлович. Також фронтовики отримали пам'ятні годинники від Президента України.

– «Ви – ветерани – символ мужності та відваги в нашій державі. Низький уклін вам», – сказав Віктор Янукович.

Цього ж дня у Національному палаці мистецтв «Україна» для ветеранів Великої Вітчизняної війни відбувся святковий концерт за участі провідних митців України.