весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/kirovogradshini_vdalosja_uniknuti.htm
Кіровоградщині вдалося уникнути загрози масового безробіття. Про це заявила директор обласного центру зайнятості Марина Родіонова. Підсумовуючи діяльність служби за перший квартал поточного року, вона зазначила, що цьогоріч державна служба зайнятості відновлює низку активних програм, які були призупиненні на період кризи, - повідомляє канал "Кіровоград".

За перший квартал поточного року обласному центру зайнятості вдалося працевлаштувати майже 5 тисяч мешканців Кіровоградщини. Більше 3-ьох тисяч прилаштували на громадські роботи. А понад дві з половиною тисячі чоловік пройшли перепідготовку, перенавчання та стажування на підприємствах. Після чого 80 % з них знайшли собі роботу за новою професію. За інформацією Марини Родіонової ситуація з безробіттям в області поступово налагоджується. Зменшити кількість непрацюючих у центрі зайнятості планують і завдяки відновленню низки активних програм.

У минулому році цю форму роботи через недостатнє фінансування довелося призупинити. У цьому році ухвалено рішення навіть збільшити суму дотацій. На дотаційні робочі місця перш за все працевлаштовуватимуть незайнятих громадян, яким найважче конкурувати на ринку праці.

Також служба зайнятості повертається до надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи. Передбачається, що в цьому році її зможуть отримати 500 громадян. Передбачено у державному бюджеті і фінансування для працевлаштування випускників профтехучилищ. У період кризи підтримка цієї програми теж була призупинена. А оскільки держбюджет нарешті прийнятий, то можна сподіватися і на відновлення цієї програми – зауважила Марина Родіонова.