весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/eksperti_vvazhayut_reformu_zhkg_neuspishnoyu.htm
Експерти вважають реформу ЖКГ неуспішною! Експерти вважають недієвою роботу нового керівництва Міністерства з питань житлово-комунального господарства щодо реформування галузі й модернізації системи ЖКГ, - пише "Економічна правда".

Про це мовиться в повідомленні Агентства моделювання ситуацій, агентство "Українські новини".

"Новий уряд повторює основні помилки минулого в контексті оновлення системи ЖКГ. Головна ставка робиться на посилення каральних дій держави, а не заохочення розвитку нових послуг і технологій", - зазначив директор АМС Віталій Бала.

На його думку, чиновники вкотре йдуть шляхом залякування відповідальністю за несвоєчасні розрахунки й різні порушення в сфері ЖКГ, головним із яких є встановлення несанкціонованих опалювальних систем. Самі ж комунальники не в змозі надати якісні послуги", - вважає експерт.

На думку Бали, нове керівництво міністерства повторює помилки попереднього уряду, до кінця не усвідомлюючи суть реформ галузі ЖКГ.

"Це значить, що на нас чекатимуть виступи громадян, акції політичних сил, які "завалять" мерії міст нечистотами, сміттям і розбитими колесами", - підкреслив експерт.

Бала зазначив, що протести поки що є єдиними заходами, які стимулюють діяльність влади щодо реформування галузі.
Експерти Агентства моделювання ситуацій вважають модернізацію галузі житлово-комунального господарства невідкладною.