весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/11/aleja_peremogi_u_dendroparku_foto.htm
Алея Перемоги у Дендропарку (ФОТО)! Напередодні 65-ї річниці від Дня Перемоги керівництво області разом з дитячими громадськими організаціями посадили у Дендропарку ялинкову алею на честь Великого свята нашого народу!

Урочисто відкриваючи святковий суботник, голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін зазначив: «За годину в одному з кращих парків Кіровоградщини з'явиться Алея Перемоги. Таким чином ми можемо вшанувати пам'ять ветеранів Великої Вітчизняної війни». Також він наголосив, що цей рік в нашій державі оголошено Роком Ветерана. Тож, кожен ветеран має відчути на собі турботу держави про нього. Наостанку він подякував всіх, хто взяв участь у суботнику та побажав: «Нехай ялинку на цій алеї ростуть такі ж міцні як онуки та правнуки ветеранів».

Голова обласної ради Микола Сухомлин, в свою чергу, звернув увагу на те, що 50 років тому саме ветерани війни брали участь у висадці Дендропарку. Тож дуже символічним є те, що Алея Перемоги з'явиться саме тут. Також він подякував президенту Корпорації «ХХІ століття» Миколі Онулу за збереження парку та перетворення його у чудовий куточок нашого краю. Наостанку він наголосив, що через 35 років, під час святкування 100-ї річниці від Дня Перемоги алея буде доброю пам'яттю та великою шаною тим, хто здобував для нащадків перемогу у Великій Вітчизняній війні!

Фото, надані "весь Кіровоград" Прес-службою Дендропарку дивіться тут!