весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/10/preskonferencija_organi_samoorganizaciyi.htm
Прес-конференція: Органи самоорганізації населення як засіб вирішення проблем! Які можливості для Кіровоградських мешканців відкривають органи самоорганізації населення та що заважає міським громадянам приймати участь у вирішенні питань місцевого значення, дізнаються учасники заходу, який пройде 11 травня в прес-клубі, вул. Островського, 2б.

Громадські активісти разом із представниками органів влади оприлюднять суспільно значущу інформацію щодо діяльності органів самоорганізації населення та необхідності прийняття відповідного «Положення про ОСН м. Кіровоград».

Захід відбудеться 11 травня з 11:30 до 12:10 у Кіровоградському прес-клубі реформ за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8.

Наше суспільство має значний дефіцит демократії у тому сенсі, що громадяни лише беруть участь у голосуванні, яке відбувається один раз на п'ять років. Інші демократичні процедури участі громади у здісненні народовладдя на місцевому практично не застосовуються. Якщо розглядати цю проблему в межах нашого міста, стає очевидним, що представляти інтереси громади і сприяти вирішенню проблем місцевого значення (в межах багатоквартирного будинку, вулиці, кварталу, мікрорайону) у ряді випадків нікому.

За таких умов місту необхідні органи самоорганізації населення (ОСН) - представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на території, міста або його частин, для вирішення питань місцевого значення. Разом з тим на шляху саморганізації поки що є багато перепон. Одна із них - відсутність чітких «правил гри» щодо створення та діяльності органів самоорганізації на місцевому рівні. З цією метою Творче обєднання «ТОРО» ініціює прийняття місцевою радою відповідного «Положення про ОСН м. Кіровоград».

Власне ініціатором заходу якраз і стало Творче об'єднання «ТОРО», адже саме ця Кіровоградська організація виступає за створення сприятливого середовища для функціонування та розвитку органів самоорганізації населення в місті Кіровоград.

До участі в заході запрошені:

- Макієнко О.І. – помічник міського голови міста Кіровограда
- Зюсь Р.О. – керівник КРЕП №1
- Малик І.М. координатор Кіровоградського обласного осередку ГО «Фронт Змін»

Контакт для медіа:
Володимир Бочаров-Туз
PR-служба, Творче об'єднання «ТОРО»
м.т. 0 97 282 65 21, р.т. 0522 27 23 29,
факс: 0522 22 82 91, e-mail: media@toro.org.ua
www.toro.org.ua