весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/10/akcija_do_dnja_pamjati_pro_tih_hto.htm
Акція до Дня пам'яті про тих, хто помер від СНІД! Шановні журналісти, запрошуємо вас на прес-конференцію «Знати – недостатньо, постарайтеся зрозуміти!», що відбудеться 11 травня о 12.30 у Кіровоградському прес-клубі реформ (адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8).

Під час прес-конференції, яка буде приурочена Всесвітньому дню пам'яті людей, які померли від СНІД, лідери провідних громадських організації нашого міста та представники місцевої влади розкажуть про проведення Всеукраїнської акції «Знати – недостатньо, постарайтеся зрозуміти!» в нашому місті.

На сьогоднішній день більшість людей вже знають всю потрібну інформацію про ВІЛ та СНІД, але ми хочемо черговий раз наголосити на тому, що цю проблему потрібно розуміти і ставитися до неї з максимальною увагою саме в тих аспектах де це потрібно.

Учасники прес-конференції:
• Олександр Александров – регіональний представник Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»
• Аліна Ярославська – керівник Кіровоградської обласної благодійної організації «Відкрите серце»

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися до Александрова Олександра за номером 0958910379, або писати йому: kovlgv@ukr.net

весь Кіровоград