весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/9/zelenii_patrul_rozpochav_polyuvannja.htm
"Зелений патруль" розпочав "полювання" у Кіровограді! «Зелений патруль», створений у Кіровограді зі старшокласників загальноосвітніх шкіл розпочав сьогодні патрулювання, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Першими на чергування вийшли учні ЗОШ №4 та 17. Старшокласники охороняли територію навколо своїх шкіл від бажаючих випити тут пляшку пива чи подиміти цигаркою.

На думку начальника міської спецінспекції Віктора Іванова, який став ініціатором створення «Зеленого патруля», останнім часом спостерігається недостатній рівень виховання в середовищі школярів, з питань які стосується підтримання чистоти і належного санітарного стану Кіровограда.

Віктор Іванов переконаний, що чистота міста залежить, в першу чергу, від кожного з нас, а тому повсякденно жити і діяти необхідно у відповідності з гаслом "Чисте місто своїми руками".

Одним з таких методів впливу є залучення школярів до безпосередньої участі у попереджувальній та виховній роботі через створення «Зелених патрулів».

Цілком доцільним, вважає начальник спецінспекції, в період навчального року буде організація у кожній школі патрулювання на прилеглих територіях чергувань під безпосереднім керівництвом одного з вчителів «Зеленого патруля» з 2-4 школярів. Чергування триватимуть від 1 до 2 годин на день. Завдання, маршрут та тривалість патрулювання на кожен день визначатиме директор школи. Кожен член «Зеленого патруля» має зав'язану на шиї зелену хустинку та розпізнавальний значок.

Права та повноваження «Зеленого патруля» – це виховна робота з населенням міста..

Під час патрулювання особлива увага звертатиметься на недопущення засмічення території, куріння, вживання спиртних напоїв, продажу тютюнових виробів та спиртних напоїв поблизу шкіл, лузання насіння, вигулювання домашніх тварин на території шкіл та поблизу них. Крім того, «Зелений патруль» слідкуватиме за тим, щоб не пошкоджували зелені насадження, не затоптували газонну частину та не зривали на клумбах квіти.

Впровадження «Зеленого патруля» в школах, переконаний Віктор Іванов зробить вагомий внесок у справу процвітання і благоустрою міста, щоб воно по праву називалось "квітучим садом", столицею Степового краю, "Степовою Елладою".