весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/9/vchora_na_kirovogradshini_zneshkodzheno.htm
Вчора на Кіровоградщині знешкоджено виявлені боєприпаси. У середу, 7 квітня, у селі Куколівка, Олександрійського району виявлено 42 одиниці 76 мм артилерійських снарядів та одну 81 мм мінометну міну. 8 квітня групою піротехнічних робіт виявлені боєприпаси знешкоджено. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 8 по 9 квітня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

8.04.10 м. Кіровоград, Кіровський район, вул. Автолюбителів: необережне поводження з вогнем під час спалювання сміття невстановленої особи спричинило пожежу 10 кв м сміття на відкритій території.

8.04.10 Знам'янський район, с. Троянка: через необережне поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 20 кв м сінника та 42 кв м покрівлі житлового будинку.

8.04.10 Онуфріївський район, с. Попівка: необережне поводження з вогнем невстановленої особи стало причиною пожежі 300 кв м сухої трави на відкритій території.

8.04.10 Голованівський район, с. Люшнювате: виникла пожежа 21 кв м перекриття сараю та 3 куб м дров у приватному домоволодінні, її причиною стало необережне поводження господаря з вогнем при спалюванні сміття.

8.04.10 смт Олександрівка: виникла пожежа 3 кв м внутрішнього оздоблення веранди літньої кухні у приватному домоволодінні. ЇЇ причина встановлюється.

8.04.10 м. Кіровоград, Ленінський район, пров. Фортечний: необережне поводження з вогнем невстановленої особи спричинило пожежу 1.5 кв м старих домашніх речей біля під'їзду будинку. З цієї ж причини горіло 1.5 кв м сміття на відкритій території у пров. Ананіївському.

8.04.10 Новгородківський район: виявлено авіабомбу часів війни у райцентрі та 5 артилерійських снарядів у с. Новоандріївка, знешкодження яких заплановано піротехніками головного управління на 9.04.10.

8.04.10 м. Олександрія, вул. Берегова: місцевими рятувальниками надано допомогу мешканці міста по відкачуванню ґрунтових вод з підвального приміщення будинку.