весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/9/v_ukrposhti_novii_kerivnik_kerivnikom.htm
В Укрпошти новий керівник! Керівником Укрпошти призначено Євгена Зайця.

Його представив колективу голова Державної адміністрації зв'язку України Сергій Краснокутський, передає "Українська правда" з посиланням на прес-служба мінтрансу.

Заєць народився в 1961 році, інженер-будівельник за освітою, має ступінь магістра державного управління, кандидат технічних наук.

Донедавна очолював Державне науково-виробниче підприємство "Державний інформаційний геологічний фонд України", перед тим обіймав керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування в м. Дніпропетровську та Дніпропетровській області.

Також під час наради колективу Укрпошти було представлено також трьох нових заступників генерального директора.

Посаду заступника генерального директора, який займатиметься питаннями інформаційних технологій, обійняла Наталія Куценко, яка має фінансову та юридичну освіту, значний досвід роботи в державних органах - Державній податковій інспекції та в Державному комітеті з державного матеріального резерву.

Заступником генерального директора, який займатиметься питаннями розвитку, став Олександр Чередніченко. Олександр Миколайович Чередніченко - юрист за освітою, обіймав керівні посади у Держкомрезерві.

Заступником генерального директора, який займатиметься питаннями логістики, призначено Геннадія Гвоздева, який є економістом, магістром державного управління, донині працював директором департаменту в Держкомрезерві.