весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/8/za_porushennja_pravil_ribalstva_skladeno.htm
За порушення правил рибальства складено 9 адмінпротоколів! З 1 квітня на території Кіровоградської області проводиться операція «Нерест-2010», мета якої - недопущення порушень природоохоронного законодавства у період весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів. Про це повідомляє завідувач сектором зв'язків з громадськістю і ЗМІ Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області.

На даний час, у межах операції проведено рейди-перевірки та виявлено 9 фактів порушень правил рибальства.

Так, на річці Бешка, біля села Нова Прага Олександрійського району, фахівцями інспекції було затримано трьох осіб, які здійснювали вилов риби забороненними знаряддями лову (сітками). На річці Синюха, біля села Буряківка Новоархангельського району, двох браконьєрів затримано під час встановлення сіток. На порушників складено протоколи, які направлено на розгляд до суду. За рішенням суду чоловікам доведеться сплатити штраф у розмірі від 340 до 680 грн.

За фактом знаходження на березі річок Інгул (біля села Петрово Кіровоградського району) та Бешка (Олександрійського району) із забороненними знаряддями лову риби ще 4-х порушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу по 170 гривень кожному.