весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/8/na_kirovogradshini_zatrimano_cholovika.htm
На Кіровоградщині затримано чоловіка, якого підозрюють у вбивстві близького родича. На Кіровоградщині співробітниками Компаніївського районного відділу міліції затримано місцевого жителя. Чоловіка підозрюють у вбивстві близького родича, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Трагедія сталася близько полудня. До обійстя 53-річного господаря навідався його 24-річний непрацюючий родич. В цей час чоловік порядкував домашні справи, оскільки допомагати по господарству було нікому – вдівець довгий час проживав один.
Суперечки між ним та нерадивим родичем відбувалися і раніше, тож і цього разу після недовгої розмови розпочалася гучна сварка.

Не тямлячи себе від люті, розлючений молодик вирішив, що конфлікт не можливо владнати за допомогою слів, тож наважився на звірячий вчинок...

Знайшовши в господарському приміщенні сокиру, зловмисник накинувся на опонента та кілька разів тупим кінцем, а потім і лезом вдарив чоловіка. Від важких поранень смерть потерпілого настала майже миттєво.

Через кілька годин, зловмисник усвідомив, що накоїв, перевірив чи потерпілий мертвий, а потім сховав закривавлену сокиру на території сусідньої садиби ...

Співробітниками Компаніївського районного відділу міліції було затримано підозрюваного того ж дня. Неподалік місця події було вилучено і знаряддя злочину. Зі слів зловмисника, на такий вчинок він наважився через пережиті образи...

По даному факту порушено кримінальну справу за ч 1. ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство), згідно якої за такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 15 років.