весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/8/jacenyuk_oprilyudniv_principi_roboti.htm
Яценюк оприлюднив принципи роботи Уряду-2012! Лідер «Фронту Змін» оприлюднив принципи діяльності своєї політичної сили в опозиції. Згідно з «Концептуальними засадами діяльності суспільної опозиції Уряду-2012» метою його діяльності буде формування суспільного плану змін на краще, а також моделювання майбутньої влади в країні.

Нагадаємо, що минулого тижня Тимошенко оприлюднила склад свого тіньового уряду. Тоді ж фракція БЮТ заблокувала роботу парламенту з метою перерозподілу керівних посад у парламентських комітетах.

Арсеній Яценюк також виконав обіцянку оприлюднити свій курс опозиційної діяльності. Проте на перше місце він поставив не персональний склад свого Уряду-2012, а принципи і цінності, навколо яких має єднатися команда, яка прагне перемогти на парламентських виборах і отримати владу за два роки.

Серед основних організаційних принципів Уряду-2012: залучення до роботи в своєму складі найкращих фахівців; робота з суспільством, а не лише з народними депутатами. Арсеній Яценюк пропонує об'єднатися навколо європейських цінностей: свободи, рівності, справедливості, солідарності й толерантності.

- Уряд-2012 стане своєрідним «соціальним ліфтом», - пояснює лідер «Фронту Змін». - Ми допоможемо фахівцям, громадським активістам, представникам територіальних громад долучитися до вироблення нової державної політики. Всі небайдужі громадяни, експерти, політики отримають можливість впливати на політичний процес.

Детальніше читайте тут.