весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/7/platimo_groshi__otrimuyemo_nejakisni.htm
Платимо гроші – отримуємо неякісні послуги. Така сьогодні загальна ситуація з громадськими перевезеннями у Кіровограді. Доки триватиме цей ринковий парадокс – дізнавалися наші кореспонденти.
Водії маршрутних таксі у прямому сенсі «ганяються» за виручкою. Не дотримуються графіка роботи, особливо у вечірній час, та не відрізняються особливою чемністю у ставленні до пільговиків. Такі реалії сьогодні громадських перевезень у місті Кіровограді. Розгляд численних скарг, оголошення попереджень та навіть звільнення трьох водіїв, як показує досвід, на загальну ситуацію не дуже вплинули, - повідомляє канал "Кіровоград".

Якість пасажирським перевезенням у громадському транспорті можуть значно додати реформи. Позитивний досвід вже мають Полтава та Харків. А саме створення центральної диспетчерської служби, оснащення маршрутних таксі приладами GPS-новігації та перехід на розрахунок електронною карткою.

А поки кіровоградцям за власні кошти доводиться дуже часто терпіти незручні маршрутки, грубість водіїв та відсутність маршрутного транспорту у вечірній час.