весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 квітня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/4/7/nove_anesteziologichne_viddilennja.htm
Нове анестезіологічне відділення у Кіровограді вже працює! З першого квітня нове анестезіологічне відділення з палатами інтенсивної терапії міської лікарні швидкої медичної допомоги приймає перших пацієнтів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Понад три десятиліття одна з найбільших міських лікарень обласного центру надавала медичну допомогу, як не парадоксально, без так званого реанімаційного відділення. Відтепер цей недолік ліквідовано коштом державного і міського бюджетів. Не стали зайвими і благодійні внески. Це дозволило капітально відремонтувати приміщення і закупити сучасну медтехніку.

Відділення розраховане на шість ліжок і оснащене всім необхідним медичним обладнанням. Це апарати штучної вентиляції легенів, електронні пристрої для моніторингу стану хворих та кисневі концентратори, які замінять небезпечні кисневі балони. Сучасні кисневі концентратори, до речі, придбало підприємство «Друкмаш – Центр».

На досягнутому міська влада зупинятися не збирається. Для лікувального закладу планують збудувати потужну пральню, відремонтувати травматологічний пункт, а згодом у рентгенологічному відділенні встановити сучасний томограф.